Dagelijkse leiding 
De heer Marius Sparreboom | directeur | m.sparreboom@sotog.nl | 0546 - 539404 | 06 - 54212529 
De heer Tim Klein Tank | waarnemend adjunct - directeur |t.kleintank@so-dewissel.nl |  06 - 10558346 

Leerkrachten
 
LocomotiefRailrunner
Janine van der veenChristel Geels
Sandra Nieboerrailrunner@so-dewissel.nl
locomotief@so-dewissel.nl 
  
SprinterOverstap
Jolanda WolterinkEunice Versluijs
Bas Olde Bijvankoverstap@so-dewissel.nl
sprinter@so-dewissel.nl 
  
SpoorbrugKoploper
Donna SühreAnita Ekkel
Joke Polkoploper@so-dewissel.nl
spoorbrug@so-dewissel.nl 
  
DubbeldekkerOnderwijsassistenten
Marieke Boltjes 
Mireille Lucas - GrobbenEllen Getkate             Judith Maurits
dubbeldekker@so-dewissel.nlAnja Nijsink               Sanne Assink
 Sigrid Kenkhuis         Mieke Wiersma
StoomtreinMonique Bartels        Tiemke Zomer
Thijmen MeutstegeMaartje van Koningsveld
stoomtrein@so-dewissel.nlDe onderwijsassistenten worden volgens
 een rooster in meerdere groepen ingezet.
Vakleerkracht gymnastiek 
Jeroen de Romph 
j.deromph@so-dewissel.nl 
  
Orthopedagogen 
Elke Vollenbroek Christina Strampel (tevens GZ-psycholoog)

Koploper, Railrunner, Stoomtrein & Overstap
elke.vollenbroek@so-dewissel.nl

Locomotief, Sprinter, Spoorbrug & Dubbeldekker
c.strampel@so-dewissel.nl             

Aanwezig: maandag & woensdagAanwezig: maandag
  
FysiotherapieLogopedie
Marika BuilMonique Bottema
m.buil@so-dewissel.nlm.bottema@so-dewissel.nl
Aanwezig: maandagAanwezig: donderdag & vrijdag
  
AdministratieConcierge
Anita BrugmanAndré Schonewille
info@so-dewissel.nla.schonewille@so-dewissel.nl
  
Facilitaire dienstWebsitebeheer
Heleen de WinterThijmen Meutstege
h.dewinter@so-dewissel.nlt.meutstege@so-dewissel.nl
Herma TurenhoutBas Olde Bijvank
Anoeska de Kroonb.oldebijvank@so-dewissel.nl
Tineke van der Pol