Tim Klein Tank
Directeur
06-10 55 83 46
ti.kleintank@so-dewissel.nl 

Leerkrachten

Groep Locomotief:
Nicole Tuinman
E: n.tuinman@so-dewissel.nl
Sandra Nieboer
E: s.nieboer@so-dewissel.nl

Groep de Spoorbrug:
Hermen Van Nijen
E: h.vannijen@so-dewissel.nl
Nienke Nijhof
E: n.nijhof@sotog.nl

Groep de Sprinter:
Lieke Embsen
E: l.embsen@so-dewissel.nl
Anita Ekkel
E: a.ekkel@so-dewissel.nl

Groep de Dubbeldekker:
Janine van der Veen
E: j.vanderveen@so-dewissel.nl
Sandra Nieboer
E: s.nieboer@so-dewissel.nl

Groep de Stoomtrein:
Thijmen Meustege
E: t.meustege@so-dewissel.nl

Groep de Railrunner:
Bas Olde Bijvank
E: b.oldebijvank@so-dewissel.nl
Lieke Embsen
E: l.embsen@so-dewissel.nl

Groep de Overstap:
Jolanda Wolterink
E: j.wolterink@so-dewissel.nl
Christel Geels
E: c.geels@so-dewissel.nl

Groep het Perron:
Mireille Lucas
E: m.lucas@so-dewissel.nl
Marieke Boltjes
E: m.boltjes@so-dewissel.nl

Groep tussenvoorziening:
de Opstap:
Donna Sühre
E: d.suhre@so-dewissel.nl
Stefanie Moreno
E: s.moreno@herderschee.net

Onderwijsassistenten

De onderwijsassistenten worden volgens een rooster in meerdere groepen ingezet.

Ellen Getkate
Anja Nijsink
Sigrid Kenkhuis
Göksoy Gokkaye
Monique Bartels
Mieke Wiersma
Lieke Embsen
Nathalie Rohof
Romyni de la Motta

Vakleerkracht Lichamelijke opvoeding
Jeroen de Romph E: j.deromph@so-dewissel.nl
Orthopedagoog
Spoorbrug, Dubbeldekker, Railrunner, Stoomtrein,
Opstap en Overstap
Elke Vollenbroek E: elke.vollenbroek@so-dewissel.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag en woensdag
Orthopedagoog, Gz-psycholoog
Locomotief en Sprinter
Christina Strampel E: c.strampel@so-dewissel.nl
Aanwezig: maandag
Fysiotherapie
Anique Rutgers – Arkink E: anique@kinderpraktijkalmelo.nl
Aanwezig: maandag en dinsdag
Logopedie
Monique Bottema E: m.bottema@so-dewissel.nl
Aanwezig: donderdag en vrijdag
Veiligheidscoördinator / pestcoördinator
Bas Olde Bijvank E: b.oldebijvank@so-dewissel.nl
Aandachtsfunctionaris huiselijk geweld en
kindermishandeling
Marieke Boltjes E: m.boltjes@so-dewissel.nl
Administratie
Anita Brugman E: info@so-dewissel.nl
Conciërge
André Schonewille E: a.schonewille@so-dewissel.nl
Facilitaire dienst
Heleen de Winter E: h.dewinter@so-dewissel.nl
Herma Turenhout E: h.turenhout@so-dewissel.nl
Anoeska de Kroon E: a.dekroon@so-dewissel.nl
Gerria Letteboer E: g.letterboer@so-dewissel.nl