Marius Sparreboom
locatiedirecteur
m.sparreboom@sotog.nl

Tim Klein Tank
adjunct-directeur
06-10 55 83 46
ti.kleintank@so-dewissel.nl 

Leerkrachten

Locomotief
Janine van der veen  & Sandra Nieboer
locomotief@so-dewissel.nl

Railrunner
Marieke Boltjes & Mirelle Lucas
railrunner@so-dewissel.nl

Sprinter
Jolanda Wolterink & Anita Ekkel
sprinter@so-dewissel.nl

Overstap
Christel Geels
overstap@so-dewissel.nl

Spoorbrug
Donna Sühre & Joke Pol
spoorbrug@so-dewissel.nl

Dubbeldekker
Bas olde Bijvank
dubbeldekker@so-dewissel.nl

Stoomtrein
Thijmen Meutstege
stoomtrein@so-dewissel.nl

Vakleerkracht gymnastiek
Jeroen de Romph
j.deromph@so-dewissel.nl

 

Onderwijsassistenten

De onderwijsassistenten worden volgens een rooster in meerdere groepen ingezet.

Anja Nijsink, Ellen Getkate, Judith Maurits, Sigrid Kenkhuis, Mieke Wiersma, Monique Bartels, Tiemke Zomer & Maartje van Koningsveld

Orthopedagogen

Elke Vollenbroek
elke.vollenbroek@so-dewissel.nl
Aanwezig: maandag & woensdag

Christina Strampel (tevens GZ-psycholoog)
c.strampel@so-dewissel.nl
Aanwezig: maandag

Fysiotherapie

Marika Buil
marika@kinderpraktijkalmelo.nl 
Aanwezig: maandag

Anique Rutgers – Arkink
anique@kinderpraktijkalmelo.nl 
Aanwezig: dinsdag

Logopedie

Monique Bottema
m.bottema@so-dewissel.nl
Aanwezig: donderdag & vrijdag

Ondersteunende diensten

Administratie
Anita Brugman
info@so-dewissel.nl

Conciërge
André Schonewille
a.schonewille@so-dewissel.nl

Facilitaire dienst
Heleen de Winter, Herma Turenhout & Anoeska de Kroon