Marius Sparreboom
Directeur
06-51585976
m.sparreboom@sotog.nl

Tim Klein Tank
Adjunct-directeur
06-10 55 83 46
ti.kleintank@so-dewissel.nl 

Leerkrachten

Locomotief
Janine van der veen E: j.vanderveen@so-dewissel.nl
Sandra Nieboer        E: s.nieboer@so-dewissel.nl 

Sprinter
Jolanda Wolterink  E:j.wolterink@so-dewissel.nl
Anita Ekkel             E:a.ekkel@so-dewissel.nl

Dubbeldekker
Bas olde Bijvank   E:b.oldebijvank@so-dewissel.nl
Nicole Tuinman    E:n.tuinman@so-dewissel.nl

Stoomtrein
Joke Pol – Platjes    E:j.pol@so-dewissel.nl
Bas Olde Bijvank     E:b.oldebijvank@so-dewissel.nl

Railrunner
Thijmen Meustege  E:t.meustege@so-dewissel.nl
Bas Olde Bijvank     E:b.oldebijvank@so-dewissel.nl

Overstap
Bas Olde Bijvank  E:b.oldebijvank@so-dewissel.nl
Christel Geels       E:c.geels@so-dewissel.nl

Perron
Mireille Lucas     E:m.lucas@so-dewissel.nl
Marieke Boltjes  E:m.boltjes@so-dewissel.nl

Tussenvoorziening de Opstap
Donna Sühre  E:d.suhre@so-dewissel.nl
Inge Frazer     E:i.frazer@so-dewissel.nl

Onderwijsassistenten

De onderwijsassistenten worden volgens een rooster in meerdere groepen ingezet.

Anja Nijsink
Ellen Getkate
Sigrid Kenkhuis
Mieke Wiersma
Monique Bartels
Maartje van Koningsveld
Lieke Embsen
Ankelien Mepschen

Orthopedagoog

spoorbrug, Dubbeldekker, Railrunner, Stoomtrein, Opstap, Overstap
Elke Vollenbroek
elke.vollenbroek@so-dewissel.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag & woensdag

Orthopedagoog, Gz-psycholoog

Locomotief en sprinter
Christina Strampel
c.strampel@so-dewissel.nl
Aanwezig: maandag

Fysiotherapie

Marika Buil
marika@kinderpraktijkalmelo.nl 
Aanwezig: maandag

Anique Rutgers – Arkink
anique@kinderpraktijkalmelo.nl 
Aanwezig: dinsdag

Logopedie

Monique Bottema
m.bottema@so-dewissel.nl
Aanwezig: donderdag & vrijdag

Ondersteunende diensten

Administratie
Anita Brugman
info@so-dewissel.nl

Conciërge
André Schonewille
a.schonewille@so-dewissel.nl

Facilitaire dienst
Heleen de Winter    E:h.dewinter@so-dewissel.nl
Herma Turenhout    E:h.turenhout@so-dewissel.nl
Anoeska de Kroon   E:a.dekroon@so-dewissel.nl
Gerria Letteboer       E:g.letteboer@so-dewissel.nl

Veiligheidscoordinator/ Pestcoordinator
Bas Olde Bijvank   E:b.oldebijvank@so-dewissel.nl

Aandachtsfunctionaris huiselijk geweld en kindermishandeling
Marieke Boltjes    E: m.boltjes@so-dewissel.nl